Kadeřnictví SalonMAXX Praha 4

Novoročenky


AKCE:

Kosmetika Praha 4

Kosmetika Le Chaton

Salon MAXX nabízí ve svém kadeřnickém a kosmetickém salonu Na Pankráci, Praha 4 kosmetiku nejen pro ženy, ale i pro muže. Naše kosmetické služby zahrnují komplexní péči o pleť: hydratace, vyčištění pleti, zpevnění a lifting pleti, vyhlazování vrásek či omlazující kúry.

Kosmetika Le Chaton

Kosmetické přípravky Le Chaton produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur. Základem jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk.

Pro přípravky je charakteristické, že obsahují značné procento účinných přírodních látek a minimální množství látek chemických (konzervačních):

  • Odstranění make-upu zklidňujícím pleťovým mlékem řady Sensitive
  • Dočištění pleťovou vodou řady Sensitive
  • Exfoliace peelingovým gelem s avokádovým olejem
  • Aplikace hydratační masky a čistícího Shea hydro oleje
  • Úprava obočí dle přání klienta – možnost úprava obočí, barvení obočí i řas
  • Mechanické hloubkové čištění pleti (dle potřeby a dle přání klienta)
  • Relaxační masáž obličeje Pěstícím olejem / krémem s růžovým olejem
  • Aplikace pleťové masky dle stavu a typu pleti (hydratační, vypínací, rozjasňující, tvarohová s medem
  • Závěrečné sérum – dle stavu pleti (rozjasňující / anti-ageing sérum)
  • Závěrečný krém (krém s vitamínem E /krém s růžovým olejem)
Kosmetické ošetření Le Chaton - 60 min 570 Kč

 

Kosmetika Dermalogica

Kosmetika Dermalogica vznikla ve Spojených Státech v roce 1986 s jasným cílem – nabídnout zákazníkům kvalitní přípravky bez obsahu běžně používaných složek, jakými jsou lanolin, denaturovaný alkohol, minerální oleje, umělá barviva a parfém, jež s sebou přinášejí riziko podráždění. Každý produkt Dermalogica, který vzniká v laboratořích Mezinárodního dermálního institutu (The International Dermal Institute), obsahuje jen ty nejčistší a nejkvalitnější dostupné složky.

 

Kosmetika DERMALOGICAPřípravky Dermalogica jsou ve více než 80 zemích po celém světě vybírány a doporučovány vyškolenými kosmetičkami se stejnou péčí, s jakou doktoři předepisují léky. Kompletní systém péče o pleť je každému zákazníkovi sestaven na míru na základě unikátní analýzy pleti Face Mapping®, při které profesionál nejdříve „dekóduje“ jednotlivé zóny obličeje, aby mohl doporučit produkty, jež zlepší zdraví klientovy pokožky a přinesou viditelné výsledky.

 

Dermalogica je přesvědčena, že péče o pleť není o luxusních flakónech, nesmyslně vysokých cenách nebo modelkách s bezchybnou pletí na reklamních vizuálech. Stejně jako péče o zuby je v první řadě o jejím zdraví. Dermalogica neslibuje zázraky, ale skutečné výsledky, které s sebou přináší kvalitní složení výrobku a jeho profesionální doporučení. Dermalogica nabízí produkty určené k péči o pokožku obličeje a těla, řadu slunečních přípravků a péči adresovanou specifickým potřebám mužské pleti.

 

Kosmetický salon - DERMALOGICA TREATMENT MENU

Odhalte zdraví a vyřešte všechny nedokonalosti Vaší pleti s profesionálním ošetřením Dermalogica. Pomocí jedinečné analýzy jednotlivých zón obličeje Face  Mapping vytváříme ošetření, které je uzpůsobené individuálním momentálním potřebám Vaší pleti a Vašim požadavkům. Profesionální výrobky značky Dermalogica zajistí její zdravý vzhled jednou provždy.

DERMALOGICA OŠETŘENÍ

60-90 min 980 Kč

Kosmetická péče pro jakýkoliv typ a stav pleti „připravená na míru“. Řekněte sbohem typizovaným ošetřením, ze kterých si nikdy nemůžete vybrat. Dermalogica profesionální  ošetření  zohledňuje  100% všechny momentální i dlouhodobé potřeby Vaše i Vaší pleti díky zónové  analýze  Face  Mapping....je pokaždé jedinečně ušité na míru. Myslí na Vaši každodenní péči, momentální stav a potřeby všech jednotlivých  zón. Ošetření kombinuje vše, co potřebujete pro ozdravení a udržení  Vaší pleti co nejdéle mladistvé-profesionální dvojí čištění, exfoliace, extrakci, masáže a masky, samozřejmě může být součástí úprava obočí, barvení a závěrečný make-up.

 

AGE SMART OŠETŘENÍ

90-120 min 1450 Kč

Péče o pleť zralou, předčasně stárnoucí, unavenou. Zaznamenáváte na své pleti více známek únavy, nebo stárnutí, než je Vám milé?
Dopřejte si silnou revitalizační kůru, která jí okamžitě a viditelně zregeneruje, pozvedne a rozzáří.  Hydroxykyseliny a vitamíny se postarají o texturu a barvu, masážní techniky zaměřené na hloubkové obličejové svalstvo odstraní známky únavy a poklesnutí pleti.  Jedinečné textury a techniky tohoto úžasného ošetření budete Vy i Vaše pleť milovat.

ČIŠTĚNÍ PLETI ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

  550 Kč

3 fázové čistění pleti: peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, maska, závěrečný krém

DROBNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY

při ošetření samostatně
Barvení řas 75 Kč 95 Kč
Barvení obočí 75 Kč 95 Kč
Úprava obočí zdarma 80 Kč

 

Depilace

Depilace cukrovou pastou nebo voskem

DEPILACE

pasta vosk
Lýtka 380-400 Kč 120-220 Kč
Třísla 300-340 Kč 100-200 Kč
Stehna 420-480 Kč 150-250 Kč
Záda (celá)   350-450 Kč
Záda (vrchní část)   250-350 Kč
Lýtka + stehna 800-830 Kč 260-390 Kč
Podpaží 230-260 Kč 100-160 Kč
Hrudník   400-450 Kč
Brazilská depilace 720-750 Kč  
Drobné úpravy obličeje 90 Kč / úkon

 

Vizážistka

Kromě výše uvedených služeb kosmetiky Vám nabízíme i vizážistiku. Provádíme svatební, večerní, slavnostní i denní líčení, dále styling, foto make-up a prodlužování řas Luxus Lashes. Více informací a ceník naleznete zde: Vizážistka Praha

 

 

Kadeřnictví Praha