Kadeřnictví SalonMAXX Praha 4

Novoročenky


AKCE:

Radiofrekvenční lifting

Lifting obličejeRADIOFREKVENČNÍ LIFTING je zcela bezbolestná a neinvazivní metoda, proto není třeba žádného fyzického omezení ani rekonvalescence. V průběhu aplikace pociťujete pouze teplo. Lifting  má maximální účinek na podkožní kolagenní vlákna s následným vypnutím pokožky.

 

ÚČINKY:

  • Výrazně omlazuje a vypíná pleť a povislou kůži
  • Podporuje tvorbu elastinu a kolagenu v podkoží
  • Odstraňuje drobné vrásky a váčky pod očima
  • Odstraňuje dvojitou bradu
  • Korekci celulitidy, lipomů a redukci strií, jizev, vrásek
  • Zamezuje předčasnému stárnutí pleti
  • Prevence tvorby nových vrásek, povadlé a unavené pleti
  • Výrazný úbytek i hlubokých vrásek

 

Radiofrekvenční lifting je vhodný pro všechny typy pleti. Podílí se na obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace.Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení.V oblasti podbradku dochází k redukci tukových buněk. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

 

Pomalými tahy po kůži proniká teplo do přesně stanovené hloubky prostřednictvím vodivého média. Teplo rozpouští tukové buňky a tuk je postupně s tekutinami vyplaven ven z těla. Následně dochází k vypnutí tkáně a remodelaci kolagenu. Pokožka je mladistvě vypjatá, prosvětlená, bez tukových polštářků. Efekt vidíme již po prvním sezení.

Lifting je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo bezprostředně po ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližné 6 měsíců a déle. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době.

 

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

 

Frekvence a počet ošetření

K dosažení dlouhodobého efektu je zapotřebí 4-6 ošetření jednou týdně.

 

Ceník liftingu

Lifting obličeje 350 Kč 20 min.
Lifting obličeje, krku a dekoltu 500 Kč 30 min.

 

Tato metoda je „novým začátkem“ pro Vaši pokožku obličeje, krku a dekoltu. Technologie radiofrekvence je v oblasti kosmetiky a péče o tělo známá a ověřená již více než 50 let. Bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence redukujete ochablou pleť a výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť na krku a přirozeně vypnutá pokožka dekoltu. Jednoduše omládnete! Vše obstarávají radiofrekvenční vlny, které intenzivně podporují tvorbu podkožního kolagenu. Pleti se vrací původní pružnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí pokožky.

 

Kadeřnictví Praha