Kadeřnictví SalonMAXX Praha 4

Novoročenky


AKCE:

Vlasová kosmetika CHI

Salon MAXX je prvním kadeřnickým a kosmetickým salonem v ČR, který výhradně používá kvalitní vlasovou kosmetiku firmy FAROUK.

Barvy a melíry bez amoniaku

Farouk Systems USA

Firma Farouk Systems USA stvořila před 20-ti lety jako první na světě zesvětlující systémy na vlasy, které neobsahují čpavek. Před více jak deseti lety uvedla na trh sérii BioSilk spolu se Silk Therapy, které je nejlépe prodávaným profesionálním produktem v USA a v některých státech Evropy.

Kosmetická značka CHI

Značka CHI (Cationic Hydratation Interlink) představuje nejdynamičtější rozvíjející se kosmetickou značku na bázi přírodního hedvábí. Vše začalo před 5-ti lety, kdy Farouk Systems vyvinul barvy nezatěžující vlasy, obsahující přírodní hedvábí a hlavně se vyvaroval použití parabenů (paraben je vyráběn z ropy). Speciální patentovaná technologie CHI je unikátní a žádné jiné konkurenční značky na trhu nemají tolik pozitivních vlastností pro vlasy a vlasovou pokožku.

Výrobky CHI

CHI dnes zahrnuje: permanentní barvy CHI, nástroje CHI, pomůcky, zesvětlovací systémy Blondest Blonde a CHI Infra (barevné), přípravky pro trvalé narovnání vlasů, stylingové přípravky pro péči o vlasy. Veškeré tyto přípravky, nástroje a pomůcky jsou vynikající na citlivé vlasy i pokožku hlavy. Např. vysoušeče CHI dokonce hydratují vlasy - dodávají jim lesk, snižují lámavost vlasů a snižují elektrostatický efekt.

CHI (FAROUK)

 

Síla přírodního hedvábí

  • Díky síle přírodního hedvábí máme skvělé možnosti obnovovat a vyhlazovat vlasy od kořínků a až ke konečkům.
  • Přírodní hedvábí omlazuje vlasy a dodává jim vitalitu, lesk a měkkost.
  • Přírodní hedvábí je nejsilnějším přírodním vláknem, silnějším než vlákno oceli.
  • Přírodní hedvábí zesiluje vlasy, dodává dlouhodobě vitalitu, zvýrazňuje efekt barvení a stylingu.
  • Přírodní hedvábí chrání vlasy před teplem, zimou, slunečním zářením a před okolními nečistotami. Je výborným přípravkem pro péči o pokožku.

CHI ENVIRO - vyhlazování vlasů

Série přípravků CHI ENVIRO je bohatá na aminokyseliny, proteiny, hedvábí a výtažky z perel. Obsažený organický cystein s e spojuje s cysteiny obsaženými přirozeně ve vlasech a tím mění složení bílkovin ve vlasech. Díky tomu, během procesu rovnání vlasu struktury aminokyselin nejsou přetrhány - nastupuje pouze jejich přestavba.
Vyhlazení pomocí nové metody, změny rozložení bílkovin ve vlasech, má trvanlivost až 4 měsíce a díky rovnání keramickou žehličkou na vlasy CHI při teplotě 210 C, které spojuje vlasová vlákna a zaručuje hedvábně hladké, silné a lesklé vlasy.

 

Stránky výrobce: FAROUK SYSTEMS USA

 

Kadeřnictví Praha