Kadeřnictví SalonMAXX Praha 4

Novoročenky


AKCE:

Ombre vlasy - barvení a melíry Ombré

Ombre vlasy - barvení OmbéMódní trend - fascinující způsob barvení OMBRE HAIR! Tomuto trendu propadla i krásná herečka Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Sarah Jessica Parker i další. Ombre vlasy  našem salonu včetně regenerace a nezbytně nutného zastřižení konečků již od 2 000 Kč!!!

Ombre pro tmavé vlasy

Ombré hair si berou za úkol oživit a osvětlit vlasy většinou tmavších tónů a dosáhnout tak vzhledu, který bude napodobovat vlasy zesvětlené sluncem. Tzv. ombré hair jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem, který oživí vaše vlasy elegantnějším a ne tolik fádním způsobem jako klasický melír. Fascinujte své okolí přirozeně vypadajícím, fantastickým účesem Ombré!

Ombre pro blond vlasy

VlasyOmbré nemusí být pouze výsadou tmavovlásek – stačí prostě postup obrátit. Místo zesvětlení konečků se ztmaví vlasy u kořínků.

 

Ombré od 2 000 Kč

Cena za klasické Ombré je od  2 000 Kč. U barevného Ombré se cena odvíjí nejen od délky vlasů, ale i od náročnosti a spotřeby barev.

Barvení vlasů Ombre Ombre vlasy Ombre hair

 

Kadeřnictví Salon MAXX Praha 4

Kadeřnictví Salon MAXX nabízí dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Náš kadeřnický salon se nachází Na Pankráci (Praha 4), 4 minuty od metra Pražského povstání.
Dámský střih od 690 Kč, barvení vlasů a melíry od 1 400 Kč, melíry Ombré od 2 000 Kč

Více informací: Kadeřnictví Pankrác

Kadeřnictví Praha